Ana Sayfa | İletişim | English | Français | Deutsch   
   


Altan Plastik

Hakkımızda

Ürünler

Kalite

Kariyer

Referanslar
Ürünler

Kalite

Çevre

İş

LaboratuarımızKalite Politikamız:

Otomotiv sektöründe, sürekli gelişme temel alınarak müşteri beklenti ve koşullarının karşılanması ve 0 (sıfır) hata hedefine ulaşmaktır.

Çalisanlara Karsi Sorumluluklarimiz:

Çalisma yasi yasalarin belirledigi gibi olup, çocuk isçi çalistirilmasina müsaade edilmemektedir.

Çalisanlar hiçbir konuda baski altinda çalistirmamaktadir. Tüm çalisanlar uygun pozisyonlarda istihdam edilmektedir. Firmamiz, tüm çalisanlarinin saglik ve güvenlik risklerini ortadan kaldirmak için gerekli tedbirleri almakta ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmektedir. Ayrica tüm çalisanlarimiz peryodik olarak saglik muayenesinden geçirilmektedir. Çalisanlar fikir, inanç özgürlügüne sahip olup, kimseye dil, din, irk, cinsiyet, sosyal sinif, yas birlik üyeligi gibi konularda ayrimcilik uygulanmamaktadir. Çalisma saatleri yasalarin öngördügü sekilde düzenlenmektedir. Ücret politikasi çalisanlarimizin bilgi ve becerilerine göre degerlendirilmekte ve asgari ücretin altinda ödeme yapilmamaktadir. Çalisanlarimiz firsat esitligine sahip olup, kisisel gelisimleri desteklenmektedir. Çalisanlar öneri, dilek ve sikâyetlerini yönetime bildirmekte ve bu konularin çözümleri yönetim tarafindan analiz edilerek sonuçlandirilmaktadir.

Müsterilerimize Karsi Sorumluluklarimiz:


Müsteri memnuniyeti odakli, müsterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kisa zamanda, en dogru sekilde cevap veren bir anlayisa sahibiz. Müsterilerimize saygi ve nezaket çerçevesinde yaklasiriz. Gizlilik esastir, Know how, bilgi ve tecrübelerimizi 3 taraflarla paylasmayiz.

Is Etigi Sorumluluklarimiz:


Firmamizin, itibar ve dürüstlügü, bizim için olmazsa olmaz degerlerdir. Firma faaliyetlerimizi en yüksek etik ve dürüstlik çerçevesinde gerçeklestirmekteyiz.

Yasalara Karsi Sorumlulugumuz:


Içinde bulundugumuz sektörün ve ülkemizin kural ve yönetmeliklerine duyarli davranir, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket ederiz.

Dogaya ve Çevreye Karsi Sorumluluklarimiz:


Doganin ve çevrenin korunmasi, iyilestirilmesi için yasal sorumluluklarimizi yerine getirmenin ötesinde gönüllü çalisiriz. Her türlü faaliyetimizden dogabilecek çevresel etkileri firmamizda kurulu ve belgeli olan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi kapsaminda sorumluluk bilinciyle yönetiriz.


Kalite Belgelerimiz  Copyright 2009 Altan Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. ti.
Ana Sayfa | Hakkimzda | urunler | Kalite | Kariyer | Referanslar | iletisim