BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek amacıyla yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye ve bu gelişmelere uyum sağlamaya özen göstererek:

Plastik Enjeksiyon Prosesi, 

Şişirme (Blow Moulding) Prosesi, 

Termoform (Vakum) Prosesi,

Hotplate Prosesi gibi çeşitli üretim konularında ihtisaslaşmayı ve gerek müşteri portföyümüzü gerek ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak artırmayı başardık.

Günümüzde, ana müşterilerimiz Fiat, Ford ve Renault başta olmak üzere tüm müşterilerimize Büyükçekmece – Çakmaklı yakınlarında bulunan tesisimizde otomotiv ana sanayi üzerine hizmet vermekteyiz.

MARKA dna'mız

GÜVENİLİR

33 yılda güvenin adresi olmayı başardık. Kurulduğumuz günden bugüne Türkiye’nin ekonomisi için dünyaya üretim yapan ekibimiz, bugün dünyanın birçok ülkesine güven odaklı ihracat gerçekleştirmektedir.

YENİLİKÇİ

Dünya trendlerini çok yakından takip eden inovasyon ekibimizle en yeni teknolojiyi üretime entegre edebilen bir yapı inşa ettik. Bugün, laboratuvarımız ve ARGE merkezimiz önderliğinde sektörün geleceğini yeniden şekillendiriyoruz.

YEŞİLİ KORUYAN

Tüm proseslerimiz, çevre odaklı ve yeşili koruyan üretim prensiplerimiz doğrultusunda özenle tasarlanıyor. Satın almadan sevkiyata kadar her kademede önceliğimiz doğayı korumak.

KALİTE ODAKLI

Dünyanın en büyük otomobil markalarına özel üretim yapan fabrikamız için kaliteli olmak prensiplerin başında gelmekte ve özel kalite kontrol departmanımızı oluşturan uzman ekibimiz, bu doğrultuda her bir detayı titizlikle incelemektedir.

BİZE ULAŞIN

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

10.000

m2 Üretim Hattı

359

Uzman Personel

5

Dünya Markası

24.450

Ürün Çeşidi